Neden EPM ?

Firmalar için yönetmek artık sadece idare etmek anlamına gelmiyor, değişimi gerçekleştirmek değişime adapte olmak birinci sırada geliyor. Bunu hedefleyen firmalar için tek çözümün, tüm işlerini ve süreçlerini projeler halinde yönetmek olduğu, son yıllarda giderek daha belirgin hale geldi ve kurumsal proje yönetimi (EPM) çözümleri artmaya başladı.Firmalar artık yönetim tarafından alınan kararlarla,tüm işlerini projeler haline getiriyorlar. Böylece iş performanslarını yüksek oranda arttırıyorlar.

Sektöre Özel Çözümler

• Tekstil

Sürekli değişen moda, farklı alışveriş sezonları, değişik malzemeler, farklılaştırıcı süslemeler, renkler, bedenler… Tekstil gibi dinamik ve hızlı bir sektörde ayakta kalmanın tek bir yolu var: Operasyonun nasıl ilerlediğinden her an haberdar olmak ve işi kontrol edebilmek.

TechnoMax: Etkin Üretim Doğru Planlama
Tekstil sektörünün hızlı ve renkli dünyasına TechnoMax CRM ile ayak uydurun.

Kurumsal

Fast Dilmen Bilgi İşlem Ltd. Şti. 1986 yılından beri yazılım sektöründe faaliyet göstermektedir. İlk kurulduğunda adı Prosoft Bilgisayar olup , daha sonra 1989’da Dilmen Bilgi İşlem olarak ve de 1998’den itibaren de bugünkü adıyla Fast Dilmen Bilgi İşlem Ltd. Şti. olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İlk yıllarında firmalara özel çözümler ...>>>

Projeler

• Paket Program Uygulamaları
• ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması)
• Size Özel Uygulamalar
• Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Danışmanlığı
• İmplementasyon; Pekçok uygulamadan edindiğimiz tecrübeler ışığında iş yönetimi sistemi adım adım ve seri biçimde uygulamaya alınır.

Destek

Müşteri memnuniyeti şirketimizin ana prensibi olduğu için eğitim ve destek elemanlarımız uygulamalarımızın son durumlarından haberdar olmakta, eğitilmekte ve en kısa sürede müşterilerimize iletilmektedir.Ayrıca ekip olarak yazılım sektöründeki son teknoloji sürekli takip edilmektedir.


Firmanız için bir yazılım çözümü arıyorsanız, doğru yerdesiniz.
İhtiyaçlarınıza daha kaliteli ve çabuk hizmet verebilmek için burdayız.